Przegląd roku 2021

Życzę wszystkim odwiedzającym moją stronę, żeby Nowy Rok 2022, myśląc bardzo optymistycznie nie był gorszy od tego, który bez żalu żegnamy.

Kończący się rok, jak zwykle jest okazją do podsumowania, co się w nim wydarzyło. Dla mnie nie był to najlepszy rok, bo zabrakło mi dalekich podróży. Nie z własnej winy, tylko woli globalistów. Trzeba było sobie radzić i zadowolić się bliskimi wyjazdami. Najważniejsze to żyć w miarę normalnie i oddychać świeżym powietrzem.

Zobacz jak wyglądały moje poprzednie lata w normalnym, jeszcze nie „Nowym Porządku Świata” NWO : Przegląd roku: 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014

W roku 2021, wyjątkowo dużo czasu spędziłem na mojej łódce „Varsovia”. W sumie około dwa i pół miesiąca w rejsach, nie licząc dni i nocy spędzonych w marinie przy pracach konserwacyjnych jachtu i relaksowaniu się na świeżym powietrzu. Poczytajcie relacje z moich trzech dłuższych rejsów

2021.01 Rejs Noworoczny, szlakiem wspomnień polonijnych żeglarskich spotkań.

2021.07. Letnie spotkania żeglarzy polonijnych z Vancouver. Rejs do Desolation Sound

„Szalupą ratunkową” do Princess Louisa Inlet i spotkanie żeglarskie „Pożegnanie lata 2021”

Oprócz żeglowania trzy razy byłem też w olimpijskim miasteczka Whistler. Zwykle około tygodnia za każdym razem.

.

Covidowy czas i brak podróży spowodował, że zająłem się więcej publicystyką i napisałem dwa duże opracowania z historii Polonii w Vancouver:

1981-1990 Polonijna działalność patriotyczna – Towarzystwo Przyjaciół Solidarności w Vancouver (TPS), „Association of Friends of Solidarnosc”

Marynarze, uciekinierzy z polskich statków rybackich w Vancouver, w okresie stanu wojennego

Moja działalność społeczna też była bardzo ograniczona. Dopiero pod koniec roku w Polish Veterans Association in BC odbyły się trzy imprezy. Pomagałem w ich organizacji i zrobiłem filmy. Można je oglądać na nowej stronie internetowej, której jestem autorem/ Webmaster.

www.PolishVeteransAssociationInBC.org

Zobacz jak wyglądały moje poprzednie lata w normalnym, jeszcze nie „Nowym Porządku Świata” NWO: Przegląd roku: 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014

2 Comments

  1. Panie Jerzy Serdecznie dziekujemy za zyczenia Swiateczne i noworoczne. Wzajemnie zyczymy panskiej Malzonce oraz Panu wszelkiej pomyslnosci Wesolych Swiat i Pomyslnego Nowego Roku Marek I Magdalena Kustra

    Sent from my iPhone

    >

    Polubienie

  2. Dziekiujemy, Jao vice-versa, przesylamy rownie Serdeczne Zyczeni Swiateczn i Noworoczne, All the Best!!! Lenka i Kazik.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s